Scrum
vineri, 7 octombrie 2011
Iubirea
Iubirea e ca o tigara.Incepe cu foc,se consuma.n fumuri si se sfarseste.n scrum
Noroc ca suntem fumatori inraiti ;)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu